Prezident - srandista a hovorca nad vecou

Autor: Albert Nagy | 16.11.2012 o 15:27 | Karma článku: 21,34 | Prečítané:  1656x

Je to s tými hlavami štátu u nás ťažko. Mám pocit, že stále horšie a tak to vyzerá, že nás asi ani nič lepšie nečaká. Tento pán ale nasadil tú latku poriadne vysoko. Asi len ťažko niekto prekoná to, čo dokázal on. Keď ho vidím v médiách, vždy sa pýtam, ako tu môže takýto človek niečo znamenať. Ako môže zastávať funkciu, ktorej by sme mali preukazovať úctu a hrdosť. Nevedieť vyplodiť ani dve súvislé vety bez toho, aby bol na smiech (často na plač) celému národu a pritom sa nosiť ako päťhaliernik do banky.

 zdroj: SITA

Povyšovať sa nad ľudí zvláda naša hlava štátu dokonale, to sa zase musí nechať. To Vás nepáli pán prezident, nazývať niekoho analfabetom, keď evidentne máte problém súvisle prečítať aj to, čo si sám napíšete? Ja len dúfam, že Vy nás nereprezentujete, dúfam, že väčšina z nás nie je ako Vy, že Vám nie sme ani podobní. Nechápem, ako ste sa mohli k funkcii hlavy štátu dostať, tak ale človek s takým vycibreným zmyslom pre humor, musí mať ciele len tie najvyššie, to je jasné. Už odtiaľ odíďte, choďte na hokej a tam vo VIP lóži si tľapkajte po pleci s Vám podobnými, jazdite preteky, venujte sa koníčkom, ale hlavne nás už neobťažujte svojím vystupovaním, aroganciou a celkovo prosím, už opustite úrad prezidenta, lebo nám všade, kde sa objavíte, robíte hanbu.

Najviac ma však irituje Váš hovorca, ktorý je večne usmiaty a vždy nad vecou. Akože čo už zase ha-ha-ha? To kde sa zjavila táto Vaša pravá ruka? To je akože hovorca hlavy štátu? A to kde ste ho našli, v lese? Nemohol som si nevšimnúť, že zmenil imidž a už  nevyzerá akoby mu celý deň trčali len nohy z vášho zadku. Je mi ťažko sa na vás dvoch srandistov pozerať, priznám sa, asi by som nedokázal zachovať taký pokoj, ako novinári, keď na nich vtipne reagujete. Ja by som vás asi do sekundy poslal do teplých  krajín, ja by som to určite neustál.

To tu naozaj takíto ľudia môžu niečo znamenať? Smutné, veľmi smutné.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Účtenky frustrujú podnikateľov, no Babišovi lákajú voličov

Sociálni demokrati o registračných pokladniciach hovoria dve desaťročia. Tému aj tak pustili hnutiu ANO.

ŠPORT

Sagan na MS: má dva tituly, ale raz ho zradil žalúdok

Sagana čakajú ôsme majstrovstvá sveta.


Už ste čítali?